ance.lv

I can help 💪 🆘 🤝

Dažreiz vajag, lai vienkārši palīdz, vai ne? Lūk, te nu es esmu. Pasaulē brīnišķīgākais serviss „I can help” ir Tavā rīcībā, kad vajag kādu, kurš nomazgā traukus, aizbrauc uz tirgu pēc produktiem, izgludina drēbju čupu, uzrīko bērnu ballīti, palīdz pabeigt vai iesākt projektu, kas karājas gaisā. Galu galā reizēm vajag kādu, kurš vienkārši ir blakus un atbalsta. Kādu, kurš uzklausa. Kādu, kurš atnāk līdzi un patur rociņu. Es zinu, cik reizēm dzīve mēdz būt neizturama, kad blakus nav neviena savējā, kad nav, uz ko paļauties, kad pasaule zaudē krāsas. Bet nu tā ir pagātne. Kā es Tev varu palīdzēt?

Piedāvājums spēkā klātienē un attālināti.
Ances piedāvājums

Kārtošanas sesija 🗄️ 📅 🗂️

Vide, kurā atrodamies, mūs ietekmē. Plašā un tukšā telpā var uzmesties zosāda no aukstuma, bet ar mantām piebāztā istabā šķiet, ka esi sprostā. Taču īsto noskaņu telpā varam veidot mēs paši, ņemot talkā divus dievišķus instrumentus, – mūsu rokas un mūsu domas. Trešais instruments Tavā kārtošanas sesijā būšu es. Esmu uzcēlusi, iekārtojusi un sakārtojusi savu māju. Nu esmu gatava pievērsties arī Tavas dvēseles telpas sakārtošanai. Maza piebilde: nebaidies par tā saucamajiem skeletiem skapī, ar ko parasti visiem asociējas kārtošana, jo ne virtuves plauktiņos un pat ne rakstāmgalda atvilktnēs tie parasti nedzīvo.

Piedāvājums spēkā klātienē un attālināti.
Ances piedāvājums

Rakstīšanas meistarklase ✍️ 📝 🎓

Pirmkārt, rakstīšanai nav jābūt ne smagai, ne grūtai. Otrkārt, rakstīšana ir rezultatīva nodarbe, turklāt rezultāti sākas brīdī, kad no domām pāriet pie darbiem, proti, sāk rakstīt. Treškārt, rakstīšana ir atgriešanās pie sevis, pie savas dabiskās balss, kas ir ne tikai unikāla, bet arī daudzpusīga. Vai gribi uzzināt, kā skan, vibrē un izpaužas Tava balss? Sāc rakstīt tūliņ pat. Tas ir veids, kā dienu no dienas rakstu es. Un arī Tev varu iemācīt rakstīt no sirds – no tās vietas, kur gaisma šķeļ tumsu nemitīgi un kur top reālas lietas – gatavs, jaudīgs teksts, kas būs noderīgs Tavam blogam, rakstam, mārketinga aktivitātēm, grāmatai u.c.

Piedāvājums spēkā klātienē un attālināti.
Ances piedāvājums

Dienvidos - Gruzijas stāstu vakars 🗺️ 🍷 📖

Gruzijā diena sākas jo vēlāk, jo labāk. Tuvojoties naktij, cilvēki pamet dīvānus un dodas ielās. Zīmējas, tusējas, ir. Gruzijas ļaužu un mantu, un ēdienu pārblīvētās ielas ir šīs zemes asinsrite, kas ir tikpat stabila kā kalni, kuru horizonta kardiogramma iezīmējas ainavā. Kalni ir visur, un tieši kalni nosaka šīs zemes ritmu – tik asu un raupju, ka par patvērumu kļūst tēlainība un poēzija. Gruzijā mītu četrus gadus. Pēdējo no tiem laukos – nekurienē, kur viss liekais atkrīt, kur dienas cēlienu un ļaužu noskaņojumu diktē daba un bieži nav pat elektrības. Laukos tev šķiet, ka tu atslēdzies, bet īstenībā pieslēdzies kaut kam, ko nevar nopirkt nevienā veikalā. Mani Gruzijas pieredzes stāsti ir par alkām dzīvot vienkāršu zemes dzīvi, neatsakoties no dēkainiem piedzīvojumiem.

Piedāvājums spēkā tikai un vienīgi klātienē.

Atlīdzība 💰 🏆 🥇

Ances dienas takse Latvijas teritorijā ir 50 eiro no cilvēka + transports, izmitināšana, ja nepieciešams.
Visi piedāvājumi ir spēkā arī grupām. Atlīdzība 100 eiro.
Gruzijā un citās pasaules valstīs cena pēc vienošanās.

Pieteikšanās, jautājumi, aicinājumi 📱 📩 📝

E-pasts ance.sverna@gmail.com
Telegram t.me/ance_sverna